جوش آرگون

 • خانه
 • جوش آرگون
 • دستگاه جوش آرگون هوا خنک

  مناسب برای جوشکاری به صورت آرگون و الکترود می باشد. در این دستگاه از مدارهای کنترل قابل اعتماد استفاده شده است و همچنین می توان جریان را در محدوده های مختلف تنظمیم کرد. در این دستگاه با داشتن توانایی تغییر HF,DC/P

  قابلیت تنظیم مداوم موج ضربه ای و مناسب برای جوشکاری اتوماتیک است. این مدل از جوش آرگون مجهز به سیستم حفاظتی اضافه ولتاژ، اضافه جریان و اضافه گرمایی می باشد. این دستگاه برای جوشکاری استیل ضد زنگ و همچنین انجام عملیات جوشکاری با ظرافت و دقت بسیار بالا مناسب است.

  مشاهده تصاویر دستگاه جوش آرگون

  وظایف و خصوصیات

  طریقه جوشکاریمناسب برای جوشکاری تیگ دی سی و تیگ دی سی پالاسی، تیگ ای سی، تیگ ای سی پالاسی و جوشکاری الکترود.

  کاربرد این دستگاه جوش آرگون برای صنایع مختلف همچون لوازم خانگی، دوچرخه سازی، خودرو سازی و ... مناسب می باشد.

  جنس و مواد قابل اجرامناسب برای جوشکاری آلومینیوم و آلیاژ منیزیم آلومینیوم، فولاد آلیاژی، فولاد کربن، مس، آلیاژ تیتانیوم و ... می باشد. این دستگاه از تکنولوژی پیشرفته اینورتر دوبل استفاده شده است که بازدهی را تا 85% افزایش می دهد. ضمناً مصرف در حالت بی باری در این دستگاه بسیار پایین می باشد. دارای منبع توان موج مربعی بسیار عالی می باشد.

  این دستگاه مجهز به سیستم های حفاظتی اضافه ولتاژ، اضافه جریان و اضافه گرمایی نیز می باشد که باعث پایداری، طول عمر و فضای اعتمادسازی بیشتر می گردد. دراین مدل از جوش آرگون با دارا بودن قابلیت تنظیم کردن جریان پالاس، فرکانس پالاس پهنای پالاس جریان ای اس و قسمت تمیز کنندگی شما قادر خواهید بود که یک حوضچه مذاب عمیق، پهن و موجدار بسیار زیبا داشته باشید.

  دلیل بالا بودن کیفیت استفاده از فلزهای پرکننده و اقتشاش در جریان عمده ترین دلیل کیفیت این جوش است. همچنین می توان به تنگستن در کیفیت جوش آرگون نیز اشاره نمود


  لوازم کامل جوش کاری آرگون

  انواع قاب ترچ

  انواع کابل ترچ


  گردنه آرگون شیردار ثابت

  گردنه آرگون

  گردنه هوا خنک

  مانومتر آرگون

  انواع سرامیک

  دسته کشویی آرگون

  دنباله دنده درشت آرگون

  گردنه آبخنگ آرگون

  انواع دنباله ریز آرگون

  انواع تنگستن

  اشتراک خبرنامه در تلگرام

  Back-To-Top