سیم جوش

 • خانه
 • سیم جوش
 • سیم جوش CO2-SG3

  سیم جوش میگ/مگ برای فولاد های معمولی ساختمانی سوله سازی و فولادهای لوله با استفاده از گاز co2 بکار می رود که به صورت مسوار و کناف شده روی قرقره های پلاستیکی با وزن 1 کیلو و در قطر 1.2 موجود می باشد.

  خواص کاربردیالکترود رتیلی سلولزی که برای جوشکاری اتصالی فولادهای معمولی ساختمانی، مخزن سازی، کشتی سازی مناسب می باشد. دارای پاشش کم و ظاهر صاف و تمیز بودن جوش از ویژگی های این الکترود می باشد.

  حالات جوشکاریتخت، افقی، عمودی، سربالا،بالا سر


  تیگ آرگون

  TIG:ER308Lسیم جوش زنگ نزن اوستنیتی با مقدار کربن کم که برای جوشکاری تیگ فولادهای مقاوم به خوردگی CrNi مناسب می باشد برای جوشکاری فولاد زنگ نزن به فولادهای کربنی مناسب است و نسبت به خوردگی بین دانه ای تا 350 درجه سانتیگراد مقاوم می باشد. به صورت شاخه های 1 متری و در بسته های 5 کیلو در قطر های1.6 و 2.4 موجود می باشد.

  TIG:ER309L سیم جوش فریتی اوستنیتی که برای جوشکاری تیگ فولادهای پرآلیاژ به فولادهای کم آلیاژ یا فاقد آلیاژ مناسب می باشد و بالاترین دمای عملیاتی آن 300 درجه سانتیگراد می باشد. به صورت شاخه هاس 1 متری و در بسته های 5 کیلو در قطرهای 1.6 و 2.4 موجود می باشد.

  TIG:ER316Lسیم جوش زنگ نزن اوستنیتی تثبیت شده برای جوشکاری تیگ فولادهای مقاوم به خوردگی از نوع CrNiMO به کار رفته و نسبت به خوردگی بین دانه ای 400 درجه سانتیگراد مقاوم می باشد. به صورت شاخه های 1 متری و در بسته های 5 کیلو در قطرهای 1.6 و 2.4 موجود می باشد.


  سیم جوشکاری آرگون

  MIG:ER306Lسیم جوش زنگ نزن اوستنیتی با مقدار کربن کم که برای جوشکاری تیگ فولادهای مقاوم به خوردگی CiNi مناسب می باشد برای جوشکاری فولادهای زنگ نزن به فولادهای کربنی مناسب است و نسبت به خوردگی بین دانه ای تا 350 درجه سانتیگراد مقاوم می باشد. به صورت کلاف روی قرقره های پلاستیکی با وزن 15 کیلو و 5 کیلو در قطرهای 8/0 تا 1.2 موجود می باشد.

  MIG:ER309Lسیم جوش فریتی اوستنیتی که برای جوشکاری میگ/ مگ فولادهای پرآلیاژ به فولادهای کم آلیاژ و یا فاقد آلیاژ مناسب می باشد و بالاترین دمای عملیاتی آن 300 درجه سانتیگراد می باشد. به صورت کلاف روی قرقره های پلاستیکی با وزن 15 کیلو و 5 کیلو در قطرهای 0.8 تا 1.2 موجود می باشد.

  MIG:ER316Lسیم جوش زنگ نزن اوستنیتی ثابت شده برای جوشکاری میگ /مگ فولادهای مقاوم به خوردگی از نوعCrNlMO به کار رفته و نسبت به خوردگی بین دانه ای تا 400 درجه سانتیگراد مقاوم می باشد. به صورت کلاف روی قرقره های پلاستیکی با وزن 15 کیلو و 5 کیلو در قطرهای 0.8 تا 1.2 موجود می باشد.


  سیم CO2

  سیم جوش میگمیگ برای فولادهای معمولی ساختمانی ، سوله سازی و فولادهای لوله با استفاده از گاز co2 به کار می رود که به صورت مسوار و کلاف شده روی قرقره های پلاستیکی 15 کیلوو 5 کیلو و در قطرهای 0.8 تا 1.6 میلیمتر می باشد.


  دستگاه جوش co2 میگ 630

  کاربردبرای صنایع مختلف اعم از صنایع پتروشیمی، صنایع شیمیایی، خطوط لوله، صنایع تغذیه ، دیگ بخار،اتومبیل سازی، صنایع فضایی، فلزکاری، سوله سازی و غیره مناسب می باشد.

  سیم جوش های co2 نسبت به دیگر جوش ها از نظر اقتصادی دارای صرفه اقتصادی بهتر بوده؛ اما باید به این نکته توجه داشت که برای مواردی که نیاز به استقامت بالاتر می باشد، از نظر استاندارد های بین المللی مناسب نیست از جمله نکاتی که می توان به عنوان پارامترهای جوش co2 بیان نمود:


  دستگاه جوش co2 مارک premier

  وایرفیدر این دستگاه قابلیت چرخش تا 360 درجه را دارا می باشد و همچنین می توانید آن را از دستگاه جدا کرده و به صورت جداگانه مورد استفاده قرار دهید.

  1. باید صدای آن یکسان و ریتمیک باشد و مانند جریانی یکنواخت و هماهنگ عمل کند.
  2. سیم جوش های co2 دارای انواع مختلف از نظر اندازه بوده و اندازه های آن از 6 بالاتر می باشد.

  آسیب ها ی جوش co2

  در استفاده از این سیم جوش باید مراقب جریان های الکتریکیٰ، مضراتی که از طریق صدا بر اعصاب داشته توجه داشت.

  سه نکته اساسی در ایمنی کار

  1. استفاده از این سیم جوش ها در تانک های حاوی کروزون بسیار خطرناک می باشد.
  2. اتصالات برقی را به صورت مداوم مورد بررسی قرار دهید.
  3. در معرض موارد آتش زا از این سیم استفاده ننمایید.
  مشاهده محصولات جوش co2

  سیم co2

  سیم co2 sg3

  سیم جوشکاری آرگون

  فیلر جوشکاری آرگون1

  سیم 1 co2 sg3

  تیگ آرگون

  الکترود سیم جوش

  اشتراک خبرنامه در تلگرام

  Back-To-Top